تعداد بازدید: ۳۲۲
با مسدود شدن حساب‌های بین‌المللی بانکی و فشار بیش از پیش تحریم‌ها، تبادلات مالی به یکی از دغدغه‌های اصلی کشور تبدیل شده و در این راستا یکی از شرکت‌های دانش بنیان داخلی به حل این دغدغه پرداخته است
کد خبر: ۱۰۹۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

حل چالش‌های تبادلات مالی بین‌المللی در شرکت‌های دانش بنیان

به گزارش سرمدنیوز، بیت راه به عنوان یک درگاه ارز دیجیتال اﻣﮑﺎن ﭘﺮداﺧﺖ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ را ﺑﺮای ﻣﺸﺎﻏﻞ آﻓﻼﯾﻦ و آﻧﻼﯾﻦ ﻓﺮاﻫﻢ کرده و چالش های متعددی از جمله مسدود بودن حساب های بانکی، عدم امکان دریافت آنلاین پول درتبادلات بین المللی، سرعت انتقال و تسویه پایین پرداخت های آنلاین و کارمزد بالای این تراکنش ها را برطرف می کند و می تواند مسیر رشد کسب و کارهای کشور را در شرایط تحریمی کنونی هموارسازد.

ایده بیت راه سال ۱۳۹۸ در دل هلدینگ ارنیکا ظهور کرد. دانش بومی و تلاش بی وقفه تیم متخصصین و جوان بیت راه سبب به بار نشستن این ایده و رشد آن در مدت زمان کوتاه شد و هم اکنون توانسته در میان شرکت های دانش بنیان ایرانی قرار گیرد.

بیت راه؛ یکی از ۹ زیر مجموعه خانواده بزرگ ارنیکاست که در راستای تاثیر هر چه بیشتر تکنولوژی بر کسب و کارهای کشور گام بر می دارد. با رشد روزافزون کاربران بازار رمز ارز در سراسر دنیا و گسترش صنعت استارتاپی کشور؛ شاهد پیشرفت کسب و کارهای حوزه ارز دیجیتال در کشور خواهیم بود.

منبع: ایبنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: