تعداد بازدید: ۲۶۸
رئیس شورای شهر تهران در خصوص درگیری امروز بین جدیدی و دبیر توضیحاتی مطرح کرد
کد خبر: ۷۴۸۷۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
توضیحات چمران در خصوص درگیری بین دبیر و جدیدی
به گزارش سرمدنیوز، مهدی چمران پس از اتمام سیصد و چهل و ششمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: جلسه امروز نخستین جلسه‌ای است که پس از دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، بیان کرد: امیدواریم کسانی که به شورای شهر تهران راه پیدا می‌کنند بتوانند منشأ خدمات تأثیرگذار باشند.

رئیس شورای شهر تهران از آمادگی شورای چهارم برای انتقال تجربیات به دست آمده در این دوره به شورای بعدی خبر داد.

چمران اضافه کرد: در ابتدای جلسه امروز بحث بیلبوردهای تبلیغاتی در شهر تهران و آیین‌نامه آن در دستور کار قرار گرفت که در نهایت قرار شد شهرداری تهران لایحه‌ای را در این خصوص همراه با آیین‌نامه‌های مرتبط در شورای فنی شهرداری و همچنین در شورای ترافیک به تصویب برساند و بعد از آن جهت اجرا ابلاغ کند.

وی همچنین به پرداخت عوارض ساختمان‌های نیمه کاره در شهر تهران اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز مصوبه‌ای از گذشته وجود داشته است که ساختمان‌های این گونه که از زمان بنایشان یک سال بگذرد، عوارض ۵ درصدی را پرداخت کنند.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه تصریح کرد: در جلسه امروز همچنین گزارش حسابرسی از سه سازمان آتش‌نشانی، نوسازی و سازمان سرمایه‌گذاری قرائت شد.

وی در ادامه با اشاره به درگیری پیش آمده در جلسه امروز بین دو عضو شورا (علیرضا دبیر و عباس جدیدی) گفت: به هر حال این اختلافات وجود داشته و بگومگوها طبیعی است که امروز نیز درگیری بین این دو عضو به وجود آمد.

چمران افزود: البته شدت درگیری به حدی نبوده که اعلام شده و بگومگویی بین دو عضو بوده که در نهایت با پادرمیانی سایر اعضا خاتمه پیدا کرد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود کلانتری این موضوع را در دست پیگیری دارد، گفت: موضوع به حدی نبوده که این گونه باشد و ان شاء الله ختم به خیر خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: