تعداد بازدید: ۱۲۵
رئیس سابق ستاد فرماندهی اسرائیل و اصلی‌ترین رقیب انتخاباتی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، ادعاهای رسانه‌ها مبنی بر هک تلفن همراهش توسط اطلاعات ایران را تکذیب و آن را دروغ‌پردازی سیاسی توصیف کرد
کد خبر: ۹۹۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
رقیب نتانیاهو هک تلفن همراهش توسط ایران را تکذیب کرد
به گزارش سرمدنیوز به نقل از رویترز، «بنی گانتس» رئیس سابق ستاد فرماندهی اسرائیل و قوی‌ترین رقیب انتخاباتی «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهونیستی طی اظهاراتی به دنبال خطرناک‌ترین تنش اسرائیل و فلسطین در ماه‌های اخیر، گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر هک تلفن همراهش توسط اطلاعات ایران را تکذب کرد و آن را توطئه سیاسی برشمرد.

وی گفت: «در حالی که ما در بحبوحه یک رویدا امنیتی پایدار هستیم، فردی داستانی را منتشر می‌کند که محتوای ان فقط یک دروغ پردازی سیاسی است».

گانتس افزود: «به اعتقاد من، در حال حاضر ‌بنی گانتس محور این داستان نیست،‌ هیچ موضوع امنیتی و تهدید و باج‌خواهی در این داستان وجود ندارد».

کانال ۱۳ تلویزیون اسرائیل روز پنج شنبه اعلام کرده بود که دستگاه امنیت داخلی این رژیم (شین بت) معتقد است که اطلاعات ایران توانسته است به اطلاعات شخصی و پیام‌های این ژنرال سابق دست یابد و این دستگاه از پنج هفته پیش به وی اخطار شنود داده بود.

نظر سنجی‌ها حاکی از پیشتازی حزب میانه روی «آبی- سفید» به رهبری گانتس نسبت به حزب لیکود به رهبری نتانیاهو است.

انتخابات پیش رو رد نهم آوریل برگزار می‌شود.

نتانیاهو در کنفرانسی درباره امنیت اینترنت در ماه ژانویه گفته بود: «ایران هر روز به اسرائیل حمله می‌کند».

در گستره وسیعتری به نظر می‌رسد که اسرائیل و آمریکا در انتشار ویروس رایانه‌ای که در سال ۲۰۱۰ موجب تخریب برخی تشکیلات برنامه هسته‌ای ایران شد،‌ دست داشته‌اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها